Допомога по частковому безробіттю на період карантину є шанс на відновлення

Август 03, 2020 | Новини | Просмотров: 291 | Комментариев: 0

Можна навести чимало прикладів, які підтверджують дієвість урядової ініціативи, що спрямована на підтримку малого та середнього бізнесу та збереження робочих місць, – допомога по частковому безробіттю на період карантину. Немає жодного району в області, де б державна програма не спрацювала.

Наприклад, у Добровеличківському районі, серед перших фізичних осіб-підприємців, які отримали державну допомогу – Філімонов В. Ю. та Сарданов С. А., які здіснюють свою діяльність у сфері торгівлі.

«Карантин кинув виклик практично всім сферам життя. Бізнес скорочував свою діяльність, працівники залишалися без роботи і засобів для існування. Мій бізнес карантин також застав зненацька», – згадує Віктор Філімонов, який займається роздрібною торгівлею дитячим взуттям.

За його словами, більше двох років він розвивав свій бізнес, не один раз адаптовувався до потреб ринку та населення, змінював напрямок торгівлі, асортимент, проте карантин, на жаль, вніс зміни, які позначилися на його прибутках.

Про зміни, що внесені до Податкового кодексу та інших нормативних документів, які орієнтовані на підтримку представників малого та середнього бізнесу, підприємець дізнався на сайті райдержадміністрації.

«Вважаю, що ці зміни, які введені на період карантину, доможуть вирішити фінансові негаразди не тільки великих підприємств, а й тих підприємців, які не використовують найману працю, і, працюють самі на себе» – впевнено стверджує Віктор Філімонов.

Прочитавши про нові ініціативи уряду, підприємець зателефонував до Добровеличківської районної філії обласного центру зайнятості, де йому надали інформацію щодо конкретних дій, які необхідно зробити аби отримати допомогу по частковому безробіттю на період карантину.

Підприємець оформив необхідний пакет документів, потім отримав позитивне рішення і вже сьогодні отримав державні кошти.

У свою чергу, його земляк ФОП Сарданов С. А., який займається роздрібною торгівлею побутовими електротоварами в спеціалізованих магазинах, повідомив, що фінансова підтримка, надана службою зайнятості, була дуже вчасною. Він нею скористався, і вже з 1 червня відновив свою діяльність, і його бізнес потрохи набирає обертів.
Магазини молодих підприємців знаходяться на базарній площі, тому клієнтів тут не бракує. Тож сподіваємось, що державна підтримка дасть можливість ФОПівцям вирішити певні фінансові питання, які назбирались за період простою, а бізнес поступово відновиться та буде розвиватися.

Н. Остапюк

Новость не имеет комментариев
Проверочный код

Бесплатный обмен просмотрами Ютуб

Подписывайтесь на Кировоград: Все новости на одном портале Fotka.kr.ua